Végre elkészült új négyszámos EP-nk, a Rewound, és le is tölthető tökéletes minőségben. Csak annyit kérünk cserébe, hogyd oszd meg ezt az információt a neten. Ez történhet a lenti Facebook Like vagy a Pay With a Tweet gombra kattintással, de ha más közösségi oldalt, fórumot, blogot részesítenél előnyben, azt is megoldjuk. (Részletek lenn.)
De először is bele szeretnél hallgatni, igaz? Tessék: Egy kattintás ide a folytatáshoz….
zenekari hírek kategória bejegyzései
Megjöttünk!
A hétvégén két igazán különleges helyen volt alkalmunk játszani. A teplicei Bozak klubot a téli turnénk során fedeztük fel, hála a Z Ničeho Nic zenekarnak, és annyira jó közönségünk volt, hogy muszáj volt visszatérnünk ebbe az egy lakótelep közepén egy húszemeletes szocreál toronyház alagsorában kialakított klubba. Ezúttal egy csehül éneklő skótdudás punk zenekarral (The Curlies) léptünk fel, és megint kábé ugyanolyan jól sikerült a buli. Azt hittük, a teplicei punk színtéren már mindenki beszerzett magának legalább egy Bankrupt cédét vagy pólót legutóbb, de mint kiderült, tovább növelhető volt az egy főre jutó Bankrupt emléktárgyak amúgy is kiemelkedően magas értéke.
Berlinben sok menő hely van, de a White Trash Fast Food a legmenőbb mind közül. Rögtön az első dolog, amit megérkezéskor megláttunk ilyen menő volt: Egy kattintás ide a folytatáshoz….
Helyzetjelentés
Amint látjátok, megújult a weboldalunk, nem véletlenül. Most már tényleg csak néhány hét, és meghallgathatjátok az új EP-t, amit ígéretünkhöz híven ingyenesen letölthetővé teszünk majd. A címe Rewound lesz, és lesz rajta egy surf rock intro plusz 3 vadonatúj, lehengerlő sláger.
Jövő héten külföldön koncertezünk, pénteken a teplicei Bozak klubban, szombaton pedig a berlini White Trash Fast Food-ban, a berlini zenei hét keretében. Decemberre is van már egy bulink, hála a kiváló The Joystix zenekarnak, itt fellép majd az olasz Deleeders is.
Október-novemberre viszont bőven van még kapacitásunk, úgyhogy aki tud valamit, szóljon.
A Bankrupt esete a japán csajzenekar elrabolt plüssmedve dobosával
Hét éve leszerveztünk Pesten egy bulit egy japán női power pop duónak, a Yumi Yuminak. A zenekar külön érdekessége volt, hogy egy Naughty Bob nevű plüssmedve dobolt benne. (Na jó, dobgép volt, és annak a tetejére ültették a medvét, dobverőket szigszalagozva a kezéhez.) Alighanem az összes külföldi zenekaros szervezésünk közül ez volt az egyik legsikeresebb, több mint 200 nézővel. A végén viszont beütött a tragédia: valaki lenyúlta a medvét. Egy kattintás ide a folytatáshoz….
Szombaton koncert Újpesten!
Most szombaton fél hatkor fellépünk az Újpesti Zenekarok Fesztiválján (Újpest-Központ, Szent István Tér). Egy kb. félórás, slágerparádé jellegű műsorra lehet számítani, pár új számmal megspékelve. A rendezvény ingyenes.
