Gig Archive

OLD DATES

2000 Október 14., Szombat Budapest, Bem Rockpart, I. BluePop Fesztivál

November 11., Szombat Budapest, Bem Rockpart, II. BluePop Fesztivál

November 18., Szombat Oslip, Ausztria, Moshpit Fesztivál

November 25., Szombat Szekszárd, Pálya Csárda + FRL

December 2., Szombat/Saturday Bécs/Vienna, Shelter + Short, Pat S. Syndicate

December 9., Szombat Budapest, Bem Rockpart, III. BluePop Fesztivál

December 22., Péntek Bécs/Vienna, B.A.C.H. + Short, Nerz

December 23., Szombat Jazzkeller, Krems, Austria, Santa Claus Asskick
Festival

2001 Feb. 9, Péntek Sopron, Hangár + PSY-9, Leo és Fred

Feb. 10, Szombat Budapest, Bem Rockpart, IV. BluePop Fesztivál

Feb. 23, Péntek Arena, Bécs/Vienna + Rodriguez

Feb. 24, Szombat Bolero, St. Polten, Austria + Rodriguez

Márc. 10, Szombat Budapest, Bem Rockpart, V. BluePop Fesztivál

Márc. 21, Szerda Pécs, Dante Café

Márc. 31, Szombat Gyõr, Rómer Ház + FRL, Detox,
Side Effect (A), Sonic Bastards (A)

Ápr. 14, Szombat Budapest, Bem Rockpart, VI. BluePop Fesztivál

Ápr. 20, Péntek Bécs, Weberknecht + AntiSmart,
DREI, Cornholio, three feet smaller

Máj. 19, Szombat Ózd, Kaiser + FRL

Máj. 23, Szerda Budapest, Suss Fel Nap + Sunshine (CZ)

Máj. 25, Friday/Péntek Eisenstadt (A), City Festivity

Máj. 26, Szombat Budapest, GreenPop Fesztivál

Jún. 2, Szombat Szeged, Soho + FRL, Smafu, A-tol Z-ig

Jún. 9, Szombat Perchtoldsdorf (A), Hyrtlhaus + Short

Jún. 13, Szerda Bécs/Vienna, Arena + The Real McKenzies (CAN)

Jún. 19, Kedd Budapest, Mega Pub (XIV. Öv u. 210) PUNK HOLidAY
FESTIVAL + Whippersnapper (USA), FRL, Macskanadrág, Newborn

Jún. 30, Saturday/Szombat Donnerskirchen (A), Kirschencocktail Festival

Júli. 6, Péntek Bodajk,Gajafeszt, EST FM szinpad, 20:00

Júli. 13, Péntek/Friday Velika (CRO), Dirty Old Festival

Júli. 21, Szombat Sopron, Hangár, Crossborder Fesztivál I.

Júli. 28, Saturday/Szombat Oslip (A), Cselley Muhle, Crossborder Fesztivál II.

Aug. 2 Csütörtök Budapest, Sziget Fesztivál, Wanted szinpad, 19:00

Aug. 19, Vasárnap Rajka, Punkfesztivál

Aug. 24, Péntek/Friday Pekarna, Maribor (SI), NO BORDER JAM Festival

Aug. 25, Saturday/Szombat Pula (CRO), Monteparadiso

Szeptember 21., Péntek Gyõrszentiván, Dalton + Macskanadrág, PSY-9

Szeptember 22., Szombat Sopron, Hangár + Macskanadrág, PSY-9

Október 13., Szombat Budapest, Bem Rockpart, VII. BluePop Fesztivál
+ Lesson Life (A), Fürgerókalábak, The Chancers (CZ)

Október 26., Péntek/Friday Oslip (A), Cselley Mühle, Mühl-O-Mat Festival

November 9., Péntek Szekszárd, Zug, + Fürgerókalábak, Dying Wish, Septic Pain

November 10., Szombat Budapest, Bem Rockpart, VIII. BluePop Fesztivál
+ Macskanadrág, Thema Eleven, Észkijárat

November 17., Szombat Esztergom, Molothow, + Fürgerókalábak, Basement

November 23., Péntek Szolnok, Torkolat + Enola Gay, Panksapka

November 24., Szombat Sárvár, Vár, + Fürgerókalábak, Slamming Seed (A), Capsized (A)

December 8., Szombat Budapest, Bem Rockpart, IX. BluePop Fesztivál
+ Rózsaszín Pitbull, Plexis, Semmi Komoly

December 22., Szombat/Saturday Jazzkeller, Krems, Austria, Santa Claus Asskick Festival

2002 Február 1., Péntek Eger, + Barackca, The Snobs, L.A.K. (D)

Február 8., Péntek Debrecen, Klinika + Macskanadrág

Február 9., SzombatBudapest, Vekker klub, X. BluePop Fesztivál + Smafu, Macskanadrág, Pedro’s Amigos, Blow Your Mind

Március 1., Péntek Szarvas, Zebra + Fürgerókalábak, Smafu

Március 2., Szombat Túrkeve + Fürgerókalábak,Smafu

Március 15., Péntek/Friday Alter Schlachthof, Hollabrunn (A) + I Farm (USA)

Március 23., Szombat Komló + Fürgerókalábak, Dabs, Chaos of Disorder

Március 27., Szerda Sopron, Hangár + Foxy (USA), Boobie Trap, Feeling

Március 30., Szombat Salgótarján, Mûv. ház + Macskanadrág, Link X, Blow Your Mind

Április 12., Péntek Fehérvár, Bahnhof + Sonic Dollz, Septic, Social Free Face

Április 13., Szombat Esztergom, Molothow + Graveyard At Maximum

Április 19., Péntek Budapest, NemArt + Fürgerókalábak, Észkijárat

Április 20., Szombat/Saturday Apetlon (A), Roots, + Do you… Ah… Juhu? (A), Determination (A)

Május 3., Péntek/Friday St. Pölten (A), The Cave + Facit (A)

Május 10., Péntek Bp., Vörös Lyuk + Fürgerókalábak, Deadbeats, Hybrid, Mind the Gap

Május 11., Szombat Orosháza, Renegade + Fürgerókalábak,Smafu

Május 18., Szombat Bp., NemArt + Argies (RA), Rózsaszín Pitbull, Aljas Kúszóbab

Május 22., Szerda Bp., Süss Fel Nap + Side Effect (A), Ex Costa

Június 15., Szombat Gyermely + Graveyard at Maximum

Június 26., Szerda/Wednesday Prága (CZ), Jiznak Festival

Július 1., Hétfõ Budapest, NemArt klub + D.O.A., Lecsa-Punk

Július 19., Péntek EFOTT, Dunapataj, Világzenei színpad

Július 20., Szombat Sopron, Hangár, 2. Crossborder Fesztivál – I. menet

Július 27., Szombat Oslip (A), Cselley Mühle, 2. Crossborder Fesztivál – II. menet

Augusztus 1., Csütörtök Budapest, Sziget Fesztivál, 19 óra, Wan2 Színpad

Augusztus 17., Szombat Rajka, Arany Kárász kemping, Punkfesztivál, 20 óra

Szeptember 6., Péntek Budapest, Petõfi Csarnok + Alvin és a mókusok, Fürgerókalábak, Subscribe

Szeptember 13., Péntek Dunaújváros, Movie + Sonic Dollz

Szeptember 14., SzombatBécs/Vienna (A), Sargfabrik + Capsized (A), Fürgerókalábak

Szeptember 23., Hétfõ fix.tv Plug&Play 22:00

Szeptember 28., Szombat Dorog, Drog-ellenes fesztivál

Október 4., Péntek Kecskemét, Kilele Music Café + Fürgerókalábak

Október 5., Szombat Székesfehérvár, Ifi Ház + Sonic Dollz, The Buttholes

Október 11., Péntek Érd, Borgödör + Fürgerókalábak, Graveyard at Maximum

Október 12., Szombat Balassagyarmat + Fürgerókalábak

Október 18., Péntek Mór, Spotlight + Fürgerókalábak, Chaos of Disorder

November 8., Friday/Péntek München-Kirchheim (D), Rülps + Tragic Vision, Mongrel

November 9., Szombat/Saturday JZ Dorfen (D)+ Speichel Broiss, Volxverätzung,
Crowd in Move, Gehörsturz, Sheepfuckers

November 22., Péntek Szeged, Rock Klub + Smafu

November 23., Szombat Esztergom, Molothow + Graveyard at Maximum

December 6., Péntek Gyõr, To-Rock Klub + Macskanadrág, Ted’s Village, Zaklatás

December 10., Kedd Marco Polo Club (Bp., VII. Nyár u 6) + Smafu

2003. Február 14., Péntek Budapest, Petõfi Csarnok + Alvin és a mókusok, Fürgerókalábak, Falcongate, Deadbeats

Február 25., Kedd Marco Polo Club (Bp., VII. Nyár u 6) + Tragic Vision (D)

Február 28., Péntek Sárvár, Nádasdy Vár + Tragic Vision (D), Strong Volition (A)

Március 7., Péntek / Friday München-Kirchheim (D), Rülps, Fiesta 26
Festival + Tragic Vision (D), Antimaniax (A), Entartet (D)

Március 8., Szombat/Saturday Bécs/Vienna (A), Tüwi + Nevergreen (A)

Március 15., Szombat Mezõkomárom, Mûvház + The Buttholes

Március 22., Szombat Marco Polo Club (Bp., VII. Nyár u 6) + Skeptic Eleptic (A), Cheek Dakota (A)

March 29. Sopron, Hangár + Rentokill (A), F.U.B.A.R. (A) , Do You… Aha Juhu? (A), Sunscreen

Fri 18 April Terni (I) Deposito Zarathustra + Los Activos

Sat 19 April Perugia (I), TNT club + Los Activos

Sun 20 April La Spezia (I), Geko squat + Los Activos

Sat 17 May Budapest, Városliget, Királydomb, V4 Festival, 16:00

Sat 17 May Székesfehérvár, Bahnhof + Septic, Wackor

Thur 22 May Kranj, AKD Izbruh (SLO)

Fri 23 May Club KompleKS, Ravne na Koroskem (SLO) + Atma, No Limits

Sat 24 May Smartno ob Paki (SLO) + Zmelkoow

Sat 31 May St. Andra (A), Reed-Rock Fest + FUBAR, Irreal, Determination, Krawuzor

Thur 19 June Gyõr, VI. Új Hullám Festival, 17:15

Sat 5 July Kanizsa (YU), JUMP FESTIVAL

Fri 11 July Hatvan, Dolly kocsmája + Fürgerókalábak, Gazdálkodj Okosan

Tue 15 July Budapest, Zöld Pardon20:30

Sat 19 July Sopron, Hangár, III. Crossborder Festival + Homo SKApiens, Rentokill (A), No Head On My Shoulders (A), Ellenzék

Thur 24 July Zenta (YU), Summer Games

Sat 26 July Oslip (A), Cselley Mühle, III Crossborder Festival, part 2

Sun 3 Aug Budapest, Sziget Festival, WAN2 stage, 16:30

Sun 17 Aug Zistersdorf (A), Conformity Kills Festival 23:00

Fri 29 Aug Tanzpunkett, Vienna (A), Sargfabrik + No More Encore (A) 21:00

Tue 16 Sep Budapest, A38 + The Buttholes, Rend

Sat 8 Nov Fertõszentmiklós, Roadside + Ellenzék, Rentokill (A), Irreal (A), Aktuális, Gamma GT-57

Thur 13 Nov Prague (CZ), Futurum + SPS

Fri 14 Nov Plzen (CZ), Pod Lampou + SPS

Sat 15 Nov Teplice (CZ), Velvet + Divokej Bill

Sat 22 Nov Chemnitz (D), Subway To Peter

Sat 6 Dec Dorog, Pokol bár + Graveyard at Maximum

Fri 12 Dec Budapest, Kultiplex + Fürgerókalábak, Macskanadrág

Tue 10 Feb, 2004 Budapest, A38 + The Buttholes, SLAG

Sat 21 Feb Dabas, Zöld Sas Sörözõ + Graveyard At Maximum, Nem Mind-1

Fri 27 Feb Zittau (D), Café Emil, Music Accross the Border Festival

Sat 28 Feb Chemnitz (D), Bunker + Motras, Shoemakers, Hatepinks

Sat 6 March Salgótarján, Bányász Mûv. ház + Graveyard At Maximum, Nem Mind-1, Reflected

Sat 13 March Kecskemét, Rock Café + Nem Mind-1

Sat 20 March Neusiedl am See (A), Bergwerk + Rino Texter, Rentokill

Fri 26 March Budapest, Vörös Yuk + Fürgerókalábak, Graveyard At Maximum,
Nem Mind-1

Sat 3 Apr Dorog, Pokol bár + Graveyard At Maximum, Nem Mind-1

Sat 10 Apr Tata, Tiszti klub + Tatu 18, Graveyard At Maximum, Nem Mind-1

Fri 16 Apr Stockerau (A) Klim-Bim

Sat 17 Apr Augsburg (D), Provino Liveclub + The Lowbrows, Die Römer

Fri 23 Apr Gödöllõ, Trafó + Graveyard At Maximum, Nem Mind-1, Falcongate

Tue 11 May Budapest, Zöld Pardon

Sat 22 May Budapest, Aranytíz Ifjúsági Centrum (V. Arany J. u. 10), V4 Festival + SPS (CZ), Polucjanci (PL), ColorStar

Sat 29 May St. Andra (A), Reed-Rock Fest

Fri 2 July Mezõtúr, Wanted festival, Pepsi színpad, 20:20

Sat 17 July Fertõszentmiklós, Roadside + Ellenzék, Rinotexter (A), Gloom (CZ), Noise Wave (CZ), Aktuális

Tue 3 Aug Budapest, Zöld Pardon

Mon 9 Aug Budapest, Sziget festival, WAN2 stage, 17:30

Sat 4 Sep Prague (CZ), Punk Aid Festival (The Damned, Goldblade, TV Smith, Los Paraliticos, SPS, NVÚ, és sokan mások)

Fri 10 Sep Székesfehérvár, Zenei Napok, 21:00

Sat 25 Sep Stand Up Club, Fischamend (A) + Jamactor, Sonic Bastards

Tue 19 Oct Budapest, Pesti Est Café + Yumi Yumi (JAP)

Sat 30 Oct Bp., A38 + Toy Dolls(UK)

Fri 31 Dec Orosháza, New Year’s Eve Party 21:00

Fri 25 Feb 2005 Budapest, Kultiplex + JAN feat. UdSSR, Honeyball

Sat 2 Apr Budapest, Red Hole + Surfaholics (A), Hi*Tops (D), Yellow Spots

Fri 15 Apr Feldbach (A) G.L.A.M. +Support (A)

Sat 16 Apr JUZ Mureck (A) + Nitro Mahalia (A)

Sat 23 Apr Oslip (A), Cselley Mühle, Moshpit + Die Böslinge, Astpai,
Conny Chaos & die Retortenkinder

Friday 6 May Budapest, Red Hole + Rodriguez (A), Hukedicht (CH), Revolution Tool (A), Club Tequila

Friday 13 May Haar bei München (D), Route66 + Hi*Tops (D), Die Pfosten (D)

Sat 14 May JUZE Welzheim (D) + kleinVieh

Fri 20 May St. Johann Im Pongau (A), Casino Bar + 8BOWLZ (A)

Sat 21 May Hallein (A), Zone11 + Nitro Junkies (D), Disposable Law (A)

Sat 28 May Szekszárd (H), Prométheusz Park + Teddy Porno, Tatu18, Nemmindenkinõ

Sat 4 June Grosswarasdorf (A), KUGA, Eastpark Festival

Tue 21 June Budapest, Süss Fel Nap + Argies (RA), Honeyball

Tue 28 June Gleisdorf (A) Kulturkeller
+ Estate, Matao, Never Forget Tomorrow

Sat 16 July Apetlon (A), Roots + Determination, December Starlight, Coming First

Fri 22 July Dobrohost (SK), Punk Island

Sat 23 July Ansbach (D), Townquake Festival

Sat 30 July Prague (CZ), Modra Vopice Punk: The International Incident

+The Lipstix (D), The Twinkles (I), Dreadrot (CZ), Better Way (CZ)

Fri 5 Aug Marienberg (D), Welcome Goodbye Summer Festival

Sat 13 Aug Sziget Festival, Bahia stage 18:00

Sat 24 Sep Joy Destroy Festival, Pabneukirchen (A), Club Lava + Unavoidable,
Fishhead 66, Tramsurfers, Lükopodium, Skalzone

Sat 29 Oct - Wr. Neustadt (A), Triebwerk + Frommychest (A), Insane (SLO)

Mon 31 Oct - Bairisch Kölldorf (A), Halloween Festival

Sat 12 Nov - Pfarrsaal Feldkirchen (A), + Carry All (I), The Cretins, Fancy Frenetix

Fri 25 Nov - Kõszeg (H), Jurisics-vár + Szakadék, Brigád

Sat 26 Nov - Grossmugl (A), Cocomo + Behind Perfect Beauty (A), Onass (A)

Fri 9 Dec – Oberalm (A), Pompeji + Killing Oma (A), Jerky Idols (A)

Sat 10 Dec – Linz (A), Ann
and Pat
+ Death for Liberty (A), Zombified (A), Free Fire Zone (A)

Sat 28 Jan, 2006 – Apetlon (A), Roots + Rinotexter (A), Brian (A)

Fri 10 Feb – Graz (A), Explosiv + Coyoba (A), Strong Hold (A), Djeeles Far Cry (A)

Sat 8 Apr – Purgstall (A), Down Under + Alien Headshot Disaster (A), By No Means (D)

Sat 15 Apr – Budapest (H), Vörös Yuk + Guadalajara (A), Honeyball

Sat 22 Apr – Feldbach (A), Wheelbite Festival + Randy (SWE) , Vanilla Sky (I), Facelift (A)

Sat 20 May – Paks (H), Grand Café + Szakadék, Norm

Sat 27 May – Ollersdorf (A), Friedrichskeller + Pascow (D), Die Rote Suzuki (D)

Sat 24 June – Kőszeg (H), Hunderground festival + Szakadék, Prosectura,PICSA

Sat 1 July – Donnerskirchen (A), Kirschencocktail Festival

Fri 7 July – München (D), Uni-sommerfest

Fri 14 July – Olsi u Tábora (CZ), Mighty Sounds festival

Sat 22 July – Sailauf (D), Tsukahara festival

Sat 29 July – Eisenach / Neukirchen (D), Fuck’n'Roll Open Air

Sat 5 Aug – Grossröhrsdorf (D), Bike’n'Roll Festival

Fri 25 Aug – Nickelsdorf (A), Miklos Festival 24:00

Sat 26 Aug – Riegersburg (A), Car Tuning Treffen 19:00

Fri 8 Sep – Székesfehérvár (H), Zenei napok (Aréna, 19:00)

Sat 16 Sep – Rosswein (D), Jugendhaus + Primitive Men

Sat 7 Oct – Prague (CZ), Abaton Mighty Sounds Revange with Flaming Cocks, Tight Finks, and others

Fri 13 Oct – Zwerndorf (A), 3er Wirtshaus + No Head On My Shoulders

Sat 14 Oct – Vienna (A), Arena + No Head On My Shoulders

Fri 20 Oct – Linz (A), Stadtwerkstatt + Vacuumflasks, Unavoidable, Skalzone

Fri 1 Dec – Budapest, Amigo + Flaming Cocks, Burning Vampires

Sat 23 Dec – Esztergom, Molothow + G.A.M., Left

Fri 26 Jan, 2007 – Timelkam (A), Holzwirt + Saints and Sinners (D), The Hound Dogs

Sat 10 Feb – Dresden (D), Chemiefabrik + Die Pucks, Smelly Caps, The Paparazzi

Fri 16 Feb – Waldkirchen (D), AZ Dorftrottel + Die Pucks

Sat 17 Feb – Berga (D), Grünes Haus, + Supabond + Lükopodium

Sat 24 Feb – Feldbach (A), Mehrzweckhalle + In-Sane (SI), Christoph & Lollo, Sue Sound Circus, Goodbye Kittie

Fri 9 March – Linz (A), Posthof, PUNKORAMA #6 + Astpai, Suneral, Amber Mclane

Thu 15 March – Prague (CZ), BluesRock club, + The Silver Shine

Fri 16 March – Hermsdorf (D), Jugendhaus + The Organizers

Sat 17 March – Uherske Hradiste (CZ), Klub MÍR + G.A.M., NSOS, Punk Floid

Fri 30 March – Burglengenfeld (D), JUZ + The Fine Print, Scarlet

Sat 31 March – Berlin (D), KVU + Sheef

Sat 21 Apr – Zittau (D), Cafe Emil+ Kollateralschaden

Sat 19 May – Attersee (A), Atterseehalle + The Creepshow (CA), Frantic Flintstones (UK), The Astro Zombies (FR), Demented Are Go (UK),
You Know (A)

Sun 20 May – Budapest (H), Amigo + The Creepshow (CA), Burning Vampires

Wed 6 June – Nordhausen (D), Fachhochschule, Campus Fest

Fri 8 June – Gotha (D), Rock Inn + The Organizers

Sat 9 June – Bamberg (D), SubOptimal + The Ramblers

Fri 15 June – Löbau (D), Klub Klinik + 5er Bob

Sat 16 June – Lübbenau (D), Kulturhof + Who Killed Bambi

Sat 21 July – Sailauf (D), Tsukahara festival

Fri 3 Aug – Pulkau (A), Open Air Im Park

Sat 4 Aug – Jennersdorf (A), Rock Your Sox Off II.

Sat 11 Aug – Budapest (H), Sziget Festival, 18:00, Zúzda stage

Sat 18 Aug – Fort Gorgast (D), OBOA Festival

Fri 31 Aug – Slany (CZ), Rock na Valniku Festival

Sat 1 Sep – Torgau (D), Punx Picnic Festival

Fri 19 Oct – Budapest (H), Amigo + Joystix, Flying Donuts (FR)

Sat 20 Oct – Székesfehérvár (H), Fezen Klub + Joystix, Flying Donuts (FR)

Fri 14 Dec – Budapest (H), Amigo + Joystix, The Cretins (A)

Fri 18 Jan 2008 – Völkermarkt (A), Club Step + The Cretins (A)

Fri 15 Feb – Pinkafeld (A), Gerberei + Stereoface (A)

Fri 22 Feb – Tübingen (D), Epplehaus + Pascow

Sat 23 Feb – Aulendorf (D), Irreal Bar

Sat 15 March – Esztergom (H), Molothow + G.A.M.

Thu 24 Apr – Székesfehérvár (H), Piactér 19:00

Fri 16 May – Budapest (H), Amigo + The Gangnails (CZ), The Eccos (A)

Fri 23 May – Apetlon (A), Roots + Maltz (A)

Sat 24 May – Siebenhirten (A), 7 Sheperds Rock festival + Astpai (A), 7 Years Bad Luck (A)

Fri 6 June – Grossenhain (D), Atomsmasher Festival

Sat 7 June – Berlin (D), KVU + 667 (D)

Sat 28 June – Burglengenfeld (D), JUZ Open Air

Fri 11 July – Schmölln (D), Radau am Stau festival

Sat 12 July – Prestenice (CZ), Prestenice festival

Sat 26 July – Kalch (A), Digger festival

Fri 7 Nov – Hollabrunn (A), Alter Schlachthof + The Real McKenzies (CAN)

Sat 8 Nov – Hallein (A), Freysitz + Jerky Idols (A)

Fri 14 Nov – Budapest (H), Kuplung + The DeeCracks (A), Reflected

Fri 5 Dec – Freistadt (A), Salzhof + Far Away Town (A)

Sat 20 Dec – Amstetten (A), JUZ A-Toll + The DeeCracks (A), D.A.V.E. (A)

Fri 13 March, 2009 – Hermsdorf (D), Jugendhaus + The Poweronoffs

Sat 14 March – Dresden (D), Chemiefabrik + Dolly D, Daily Terror

Sat 4 Apr – Stoob (A), Raha

Sun 12 Apr – Asperhofen (A), Fifty + The Stout

Sat 18 Apr – Esztergom (H), Jazz Rock Café + G.A.M.

Fri 8 May – Budapest, Tűzraktér + The DeeCracks (A), Rotten Tomatoes, Rizsa

Sat 9 May – Szombathely, OMK + The DeeCracks (A), Flora and the Boogie Boys, Yellow Spots

Fri 12 June – Berlin (D), Vosifa Festival

Sat 13 June – Glauchau (D), Reclaim The Future Festival

Fri 3 July – Klosterneuburg (A), Auradau Festival

Sat 25 July – Hrachovec (CZ), Hrachovka Festival

Fri 2 Oct – Pinkafeld (A), Gerberei + The Alley Kings (A), HO7 (A), The Liberation Service (A)

Thu 15 Oct – Budapest (H), Dürer Kert + Rotten Tomatoes, The PFL, Hope The Last

Fri 13 Nov – Leoben (A), KUKE + The Stout (A)

Sat 14 Nov – Kapfenberg (A), JEC + The Stout (A)

Thu 28 Jan 2010 – Budapest (H), Dürer Kert + Rotten Tomatoes, The Killing Screens, Bugz

Sat 13 Feb – Orosháza (H), Malom söröző + The Cultguard

Thu 22 Apr – Budapest (H), Mappa Klub + Startoday (I), The Killing Screens, Random Chords

Fri 4 Jun – St. Andra (A), Reedrock Festival

Sat 5 Jun – München (D), Stustaculum

Thu 1 July – Siófok (H), Balatoncziás + Radical Crush

Sat 10 July – St. Veit (A), Zwickmühle + DeeCracks, Juicy Gang and the Rising Rejects, By Sunset

Date City Venue Country
10/02/10 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Dürer kert Hungary
Time: 8:00pm. Address: 1146 Bp., Ajtósi Dürer sor 19-21.. + Rotten Tomatoes, Bugz
10/15/10 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Delírium pub Hungary
Time: 8:00pm. Address: VII. Ker. Kertész u. 33.. + The Vaporizers, Them Apples
12/10/10 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Vörös Yuk Hungary
+ Káderek, Nikson, És Én Mit Szóljak?!
Tour: Winter Mini Tour with ZNN
01/20/11 http://bankrupt.hu Bankrupt in Prague Matrix Czech Republic
Time: 8:00pm. + Z NIČEHO NIC, FALEŠNÝ OBVINĚNÍ, KOHOUT PLAŠÍ SMRT
01/21/11 http://bankrupt.hu Bankrupt in Strakonice Kremelka Czech Republic
Time: 8:00pm. + Z NIČEHO NIC, JAYWALKER, KRWAWÝ KOLENO
01/22/11 http://bankrupt.hu Bankrupt in Teplice Bozak Czech Republic
Time: 8:00pm. + Z NIČEHO NIC, KOHOUT PLAŠÍ SMRT
04/15/11 http://bankrupt.hu Bankrupt in Kiskunfélegyháza Rocktár Hungary
Time: 9:00pm. Insane Rock Festival
06/25/11 http://bankrupt.hu Bankrupt in Újpest Újpesti zenekarok fesztiválja Hungary
Time: 6:00pm. Age restrictions: All Ages. Address: Szent István tér.
08/06/11 http://bankrupt.hu Bankrupt in Berndorf Rock Am Berg Austria
Time: 9:00pm.
09/09/11 http://bankrupt.hu Bankrupt in Teplice Bozak Czech Republic
Time: 9:00pm. + Curlies (CZ)
09/10/11 http://bankrupt.hu Bankrupt in Berlin White Trash Fast Food Germany
Time: 9:00pm. + The Blanko (FI)
11/04/11 http://bankrupt.hu Bankrupt in Nyíregyháza Y2K Hungary
Time: 8:00pm. + Kiscsillag
11/12/11 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Tündérgyár Hungary
Time: 8:00pm. + The Hellfreaks
12/03/11 http://bankrupt.hu Bankrupt in Veszprém Expresszó Hungary
Time: 8:00pm. + Kiscsillag
12/10/11 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Barba Negra Hungary
Time: 8:00pm. + Kiscsillag
02/25/12 http://bankrupt.hu Bankrupt in St. Oswald bei Freistadt Rock Im Saal Austria
Time: 8:00pm.
04/29/12 http://bankrupt.hu Bankrupt in Agárd Velencei-tó Feszt Hungary
Time: 7:00pm.
05/04/12 http://bankrupt.hu Bankrupt in Dorog Kacsa Hungary
Time: 9:00pm. + Rotten Tomatoes, Eznemjazz
05/12/12 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Roham Bár Hungary
Time: 9:00pm. Address: 1088 Budapest Vas u. 16.. + Rotten Tomatoes
06/01/12 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Barba Negra Hungary
Time: 8:00am. + Firkin
06/09/12 http://bankrupt.hu Bankrupt in Lutzmannsburg 2. Motorradtreff Austria
Time: 9:00pm. Admission: free.
08/09/12 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Trafik klub Hungary
Time: 8:00pm. + Argies (ARG), Don Gatto
08/11/12 http://bankrupt.hu Bankrupt in Großraming [evolution] Skatehall Austria
Time: 8:00pm.
08/25/12 http://bankrupt.hu Bankrupt in Wunsiedel Wunstock Festival Germany
Time: 8:00am.
09/29/12 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Millenáris Hungary
Time: 8:00pm. + Ocho Macho, PASO
04/05/13 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Gozsdu Manó Klub Hungary
Time: 8:00pm. + Kozmosz
04/06/13 http://bankrupt.hu Bankrupt in Esztergom Sportalsó Hungary
Time: 8:00pm. + Holy Shit!
05/31/13 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Trafik klub Hungary
Time: 8:00pm. + Owls Are Watching, Kötelező Közhelyek, Angstfilled
09/07/13 http://bankrupt.hu Bankrupt in Dorog Kacsa Hungary
Time: 8:00pm. + The Joystix
09/17/13 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Dürer kert Hungary
Time: 8:00pm. Address: 1146 Bp., Ajtósi Dürer sor 19-21.. + Shonen Knife (JAP), Cathouse
11/22/13 http://bankrupt.hu Bankrupt in Győr Bridge Hungary
Time: 8:00pm. + Kiscsillag
12/14/13 http://bankrupt.hu Bankrupt in Tatabánya Roxxy Hungary
Time: 8:00pm. + Kiscsillag
01/18/14 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Gödör Hungary
Time: 8:00pm.
02/22/14 http://bankrupt.hu Bankrupt in Balatonboglár Ifi Ház Hungary
Time: 8:00pm.
03/20/14 http://bankrupt.hu Bankrupt in Budapest Gozsdu Manó Klub Hungary
Time: 8:00pm. + Rotten Tomatoes

Subscribe: RSS | iCal